II. KLUBOVÁ VÝSTAVA AMKČR – 17.11.2001 – LYSÁ nad Labem
Posuzovala: Marie Marušková
PSI:
Třída puppy:
VN
BRAD PITT del Lago Degli Orsi
(Pandizuccechero del Lago Degli Orsi + Storm Kloud´s Oonly the Best)
ch: G.Urbani
m: I. Lysáková
Třída dorostu:
VN1
BARNEY Siwash Legend
(Antarctic Explorer X´PectNoWar + Forti Fortuna Canyon de Chelly)
ch: K.Slavíková
m: M. Kovářová
Třída mladých:
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
BARON La Rose Loscan
(Aris Snow River Inditarod + Bianka z Píseční zátoky)
ch: R.Růžička
m: D. Fílová
Mezitřída:
V1
AKÉLA Siwash Legend
Dtto
Ch+m: K. Slavíková
Třída otevřená:
V1, CAC
DARK OF THE MOON Shamanrock
(Believe the Win Montego + Ajuga Lokomotiva severu)
ch: F.Seidl
m: P. Raboch
V2, res.CAC
BAILEY Snowy Queen
(Elkahoo Dream Navarama + Colet Dolní Yukon)
ch: L. Juhaňáková
m: L. Šikanedrová
VD
ELKAHOO DREAM Navarama
(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Aira Lokomotiva severu)
ch: M. Purnochová
m: L. Juhaňáková
Třída šampionů:
V1, CAC, Klubový vítěz
CEDRIK REX Miroko
(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Bonnie Miroko)
ch: P. Kofnovec
m: D. Staňková
Třída veteránů:
V1, Nejlepší veterán
REX CV of Keema´s Wolf Pak
(Storm Kloud´s Ccyrus Rex Valae + Mackenzie of Keema´s Wolf Pak)
ch: A.Muspach
m: M.+M.Purnochovi
FENY:
Třída dorostu:
VN
BRAVE HEART Siwash Legend
(Antarctic Explorer X´PectNoWar + Forti Fortuna Canyon de Chelly)
ch: K.Slavíková
m. M.Kraus
Třída maldých:
V1, CAJC
ANTAR-C-TICA Stormyth
(Storm Kloud´s Hhudson Icy Wind + Cardif Rex od Vranského potoka)
ch: K.Scheuflerová
m: M. Řeháková
Mezitřída:
V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
CHEROKEE GIRL od Navarama Mal
(Northern Lighting Timba + Bijou od Severního slunce)
ch+m: M.+M.Purnochovi
Třída otevřená:
V1, CAC
A WITCH DID IT Marisky
(Totem Spirit in the Sky + Attida Teplo úsvitu)
ch+m: L.Maříková + P.Souček
V4
ABIGAIL DREAM Snowy Queen
(Elkahoo Dream Navarama + Dolly Navarama)
ch: L.Juhaňáková
m: A. Špačková
Třída šampionů:
V1, CAC
ANOWA TUAWI Aleutia
(Poker Flat´s Yukon Law + Eagle Wing Navarama)
ch: R.Hovorková
m: M.Purnochová